Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vytápění a ohřev vody - energie

Katalog nápadů pro domy

Hledáte podnětnou inovaci nebo nový nápad do výroby nebo do obchodu?

ORGONIT PYRAMIDÁLNÍ

ID: #CZ00057
Vloženo: 17.01.2017
Hodnocení:

Technický název: Prostorový harmonizér - tvarový zářič

Autor: Architerika

POPIS:

Pyramidální tvar je ve velké oblibě u různých národů a v různých dobách pro svoji energetickou…

Pyramidální tvar je ve velké oblibě u různých národů a v různých dobách pro svoji energetickou sílu, založenou na geometrické - tvarové jednoduchosti. Jiným silným tvarem může být čtyřstěn, nebo průnik dvou čtyřstěnů – tzv. merkaba (multidimenzionální univerzální obrazec).
Harmonizéry pracují s všudypřítomnou bioenergií – univerzální životní silou, nazývanou též čchi, živa, prána či orgon, kterou pročišťují. Tuto energii usměrňují a zesilují tím její tok a léčivou sílu, nebo naopak rovnoměrně rozptylují a tak oslabují případné negativní působení nevhodné, škodlivé energie. Dosah orgonitů je podle provedení a velikosti několik metrů až několik desítek metrů. Léčením prostoru pak léčíme i bytosti, které se v tomto prostoru dlouhodobě nacházejí.
Tzv. „orgonity“ se vyrábí ze směsi kovových třísek různé velikosti, zalitých v pryskyřici nebo včelím vosku. Dále se do něho úspěšně přidávají krystaly drahých kamenů nebo křišťálu, případně drahé kovy. Orgonity můžeme rozestavovat do místností nebo zavěšovat jako dekorativní a ochranné předměty, nebo nosit jako šperky. Můžeme je také zakopávat do země okolo celého domu.
Orgonity působí na všechny jemněhmotné energie, včetně elektromagnetického záření. Eliminují proto škodlivé působení elektroniky, trafostanic, vysílačů, televizorů na naše zdraví. Působí ale i na atmosféru, čistotu vody, na růst rostlin, na geologické zóny a drobné organismy. Pomáhají nám v meditacích, uvolňují naši kreativitu, jsou bránou do jiných dimenzí.
Pyramidy propojují zemské a kosmické energie. Nejsilněji působí, pokud dodržíme poměr strany základny a výšky z=Pí.v/2, a pyramidu orientujeme přesně podle světových stran. Orgonitové pyramidy mají velmi silné léčivé účinky, lze je přikládat přímo na ránu nebo bolestivé místo na 5 až 10 minut. Vrchol pyramidy lze použít na páteř jako akupresurní jehlu. Obecně mají pyramidy posilující vliv na všechny organismy (biostimulátory).

Čtěte více >

Klíčová slova:
pyramida, orgon, zářič, bioenergie, merkaba, zdraví

Číslo patentu nebo užitného vzoru:
neuvedeno

Stupeň rozpracování:
6. V prodeji

Rozsah vlivu:
2. Vylepšení pro určitý výrobek

Míra úspornosti:
2. Nemá vliv na úspory energie, vody, surovin

Určeno pro:
1. Pro občany a kutily

Předpokládaná cena výrobku v řádech (Kč):
2. Stokoruny, desítky E

Nabízený podíl na vývoji - výrobě:
1. Žádný

Významnost nápadu:
2.17

Diskuze k nápadu:

Přidat komentář nebo otázku