Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O projektu

Na těchto stránkách se postupně objevují vaše nápady - dobrá, chytrá a ekologická řešení pro byty, domy, zahrady a pozemky, areály a obce. Nápad je základ, bez nápadu není nic nového. Někdy přijde nápad nečekaně, jindy na něj dlouho čekáme, nápady se i kradou.

Opravdové nápady jsou dary shora, važme si jich, nepromrhejme je a shromažďujme veškeré úsporné nápady pro bydlení.

Máte i vy nějaký nápad, vynález, inovaci či zlepšovák? Chcete o něm dát vědět? Chcete se o něho podělit s ostatními? Chcete dát vědět o sobě? Chcete najít pro svůj nápad spolupracovníky, investory či výrobce? Chcete se dovědět, jak se váš nápad líbí ostatním, jak je zajímavý, jak ho hodnotí odborná i laická veřejnost? Rádi byste konzultovali váš nápad se specialisty v oboru? Potřebujete svůj nápad zaevidovat? Rádi byste se inspirovali něčím, co již vymysleli jiní?

Zašlete váš nápad

 

Jste investor? Jste výrobce a máte volnou výrobní kapacitu? Chcete investovat své prostředky dobře, do dobrých nápadů? Vybereme právě pro vás ten nejvhodnější nápad. Uděláme pro vás nabídku těch nejlépe hodnocených návrhů. Provedeme speciální průzkum trhu. Vybereme pro vás ty nejkreativnější osoby z oboru a zkontaktujeme vás s nimi.

Napište nám

Upozornění: Obsah těchto stránek není návodem na výrobu ani na užívání prezentovaných nápadů a vynálezů. Jejich provozovatel ani uvedení autoři proto neručí za případné škody, spojené s uváděním těchto výrobků dále do praxe.

Aktuálně o projektu 

Přejděte na stránku s aktuálními články, které mapují současné dění.

Aktuality