Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vytápění a ohřev vody - energie

Katalog nápadů pro domy

Hledáte podnětnou inovaci nebo nový nápad do výroby nebo do obchodu?

Dyson Pure Hot + Cool

ID: #CZ00090
Vloženo: 26.02.2018
Hodnocení:

Technický název: Čistička vzduchu

Autor: Dyson

POPIS:

Čistí, hřeje i chladí, je vhodná i pro použití v noci, v létě i v zimě, má časovač i dálkový…
Čistí, hřeje i chladí, je vhodná i pro použití v noci, v létě i v zimě, má časovač i dálkový ovladač. Pyšní se 360° skleněným HEPA filtrem.
Dyson Pure Hot + Cool účinně filtruje ze vzduchu mikroskopické částice, jako jsou pyly, bakterie a částečky odumřelé kůže a srsti zvířat a to již od velikosti 0,1 mikronu. Spolehlivě zachytí 99,95 % škodlivých nečistot a zpět do okolního vzduchu je již neuvolní. HEPA filtr z borokřemičitého skla, aktivní uhlíkový filtr a grafit impregnovaný tris (hydroxymethyl) aminometan zlikvidují plynné škodliviny, pohlcují těkavé organické sloučeniny, zápachy a domácí výpary a potenciálně škodlivé plyny, jako je například formaldehyd.
Pomocí technologie Air Multiplier a oscilace vyfukuje topný ventilátor s integrovanou čističkou vzduchu Dyson Pure Hot+Cool do místnosti dlouhý proud pročištěného vzduchu. Praktický je i teplotní spínač, díky kterému si nastavíte cílovou teplotu v místnosti a čistička ji bude udržovat. Nechybí ani dálkové ovládání, které lze prakticky uložit na přístroji nebo funkce automatického vypnutí při převržení. Intutivní a snadná je i údržba. Filtry není potřeba čistit. Při každodenním používání po dobu 12 hodin stačí filtr s mimořádně dlouhou životností vyměnit po 12 měsících.
Dyson Pure Hot + Cool dokáže díky technologii Jet Focus zajistit i rychlé a rovnoměrné vytápění místnosti a také výkonné osobní chlazení. Jet Focus nabízí dva režimy. Osobní režim směřuje pročišťovaný vzduch 2,5mm štěrbinou přes šikmou plochu ve tvaru křídla. Proud vzduchu pak protéká přes směrovou plochu, která zabezpečí projekci silného proudu vzduchu směrem k uživateli. Rozptýlený režim naproti tomu uvolňuje proud vzduchu sekundární štěrbinou. Poté, co se oba proudy vzduchu setkají, jsou vedeny přes 45° vzduchový projektor, jenž vytváří silný, široký proud vzduchu.
Tato čistička je vhodná i pro použití v noci, bezpečná, bez zápachu spáleniny.
Dyson Pure Hot + Cool je vhodná i pro použití v noci díky inteligentnímu termostatu, který trvale udržuje nastavenou teplotu a také díky nízké hlučnosti. Za své zvukové vlastnosti získala čistička ocenění Quiet Mark. K dispozici je také možnost nastavení automatického vypnutí (v rozmezí 15 minut – 9 hodin) pomocí integrovaného časovače. Čistička Dyson Pure Hot + Cool je držitelkou ocenění Asthma & allergy friendly od společnosti Allergy Standards Limited a je tak vhodnou volbou i pro alergiky.
Zařízení společnosti Dyson využívají domácnosti ve více než 65 zemích světa.
https://www.mall.cz/cisticky-vzduchu/dyson-pure-hot-cool?ppcbee-adtext-variant=2017-10-Doprava-zdarma-smallbox-1000K%C4%8D-ANO&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=EB%3EPRF%3ESERP%3EMale-domaci-spotrebice%3EPROD%3E%28E%29&utm_content=%5BEB-EB003-Dyson+Pure+Hot+%2B+Cool-%281099349%29%5D&utm_term=dyson+pure+hot

Čtěte více >

Klíčová slova:
vzduch, čistička, filtr, ohřev

Číslo patentu nebo užitného vzoru:
neuvedeno

Stupeň rozpracování:
6. V prodeji

Rozsah vlivu:
1. Domácí využití

Míra úspornosti:
3. Malý vliv na úspory

Určeno pro:
1. Pro občany a kutily

Předpokládaná cena výrobku v řádech (Kč):
3. Tisícikoruny, stovky E

Nabízený podíl na vývoji - výrobě:
0. Dle pozdější dohody

Významnost nápadu:
2.33

Diskuze k nápadu:

Přidat komentář nebo otázku