Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vytápění a ohřev vody - energie

Katalog nápadů pro domy

Hledáte podnětnou inovaci nebo nový nápad do výroby nebo do obchodu?

DANPAL® Systém Mřížka

ID: #CZ00088
Vloženo: 07.02.2018
Hodnocení:

Technický název: Stínění oken průsvitnými lamelami

Autor: Danpal®

POPIS:

INOVATIVNÍ SYSTÉMY SVĚTELNÉ ARCHITEKTURY PRO PLÁŠŤE BUDOV
Danpal® vytváří výjimečné…

INOVATIVNÍ SYSTÉMY SVĚTELNÉ ARCHITEKTURY PRO PLÁŠŤE BUDOV
Danpal® vytváří výjimečné architektonické systémy, které přenášejí světlo, a poskytují tak optimální slunečný a tepelný komfort. Systémy Danpal změní jakoukoli architektonickou konstrukci na umělecké dílo. Vyspělé systémy Danpal poskytují architektům svobodu pro experimentování s denním světlem ještě více experimentálními a vynalézavými způsoby. S našimi pokrokovými technologiemi mohou architekti navrhovat budovy, které udržují v rovnováze světlo, teplo a estetiku. Naše široká škála barev, textur a odrazů nabízí architektům rozsáhlé možnosti tvorby nápaditých konstrukcí, které prosvětlí vnímání uživatele – uvnitř i venku, kdykoliv během dne. Naše škála uživatelsky přizpůsobených systémů jednoduchých na instalaci doslova transformuje světlo – buď přírodní, nebo umělé – ve výkonný a všestranný nástroj pro architektonické kreace, které oslní uvnitř i venku.
Danpal radí a podporuje architekty, majitele a dodavatele projektů od počáteční fáze plánování až po konečný návrh a instalaci.
Danpal® stínící systémy nabízejí kontrolu nad tepelnými a solárními vlastnostmi obvodového pláště, dlouhou životnost a ochranu proti UV záření. Tyto systémy jsou k dispozici v široké paletě barev a povrchů. Nabízíme také průsvitný stínící systém, který poskytuje maximální kontrolu nad světlem a teplem, ochranu proti UV záření a vysokou odolnost proti nárazu. Uživatelé si mohou nastavit louvres.With Danpal®, kdy se stínování stává tvůrčí nástroj pro dynamické změny v exteriéru i interiéru. K dispozici jsou v různých barvách, povrchových úpravách a efektech.
http://www.danpal.com/applications/stinici-solutions/

Čtěte více >

Klíčová slova:
stínění, lamely, fasáda, světlo

Číslo patentu nebo užitného vzoru:
neuvedeno

Stupeň rozpracování:
6. V prodeji

Rozsah vlivu:
4. Komerční využití pro veřejnost

Míra úspornosti:
4. Poměrně velký vliv na úspory

Určeno pro:
5. Pro nadnárodní řetězce

Předpokládaná cena výrobku v řádech (Kč):
4. Desetitisíce, tisíce E

Nabízený podíl na vývoji - výrobě:
0. Dle pozdější dohody

Významnost nápadu:
3.83

Diskuze k nápadu:

Přidat komentář nebo otázku