Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Světelné technologie pro život

Světelné technologie pro život
Vloženo: 10.10.2021
Nové technologie si razí cestu na svět. Říkáme jim duhové klíče - odemykají potenciál vody, duše, těla, rostlin, plynů, paliv i prostředí jako celku. Specialistou na tyto energie je Mgr. Radovan Šejvl ze společnosti Energis24.

Zveme Vás  na přednášku Světelné technologie  pro život do Rudolfova u Českých Budějovic.

Našim bio-energetickým, energo – informačním  technologiím souhrnně říkáme: Technologie pro život. Co si pod tím můžete představit? Všechny naše bio-energetické  energo-informační systémy pracují na Pránu, Éter,  Živu, Reiki, Čchi – ta energie má různá jména, a přesto jde stále o stejnou zdrojovou energii, která stvořila celý vesmír a stále ho udržuje v chodu jako přesně postavený hodinový stroj. Říkejme jí tedy Světlo, které je očím skryté, proto Světelné technologie. A proč duhové? – Tak jako je 7 dnů v týdnu,  nebo 7 barev duhy, každá z barev reprezentuje jednu z oblastí, ve kterých naše technologie působí.

Voda je po úpravě naší technolologií chutnější, zásaditější, mnohem jemnější a výrazně vitálnější, protože má uspořádanou vnitřní strukturu a je lepším přijímačem kosmicko-pozemské životadárné energie. Do vody nic nepřidáváme ani z ní nic neodebíráme, vše se děje  bez chemie výhradně s pomocí jemných energetických polí.  Pomocí některých systémů na vodu můžete aktivovat esenciální olele i kameny. Všechny naše systémy na vodu Vám rád představím a místní vodu upravenou pomocí našich systémů ochutnáte.  

Duše – „Vesmír je soubor vlnění s určitou energií. Pokud tyto vlny nejsou v harmonii, energie vesmíru klesá. Všechny naše stimulátory harmonizují vlnění člověka ne pouze  dodáním energie, ale harmonizováním vln na nejjemnějších strukturách těla,“ říká autor energetické části našich systémů prof. Ing. Karel Bartušek, DrSc. V oblasti péče o duši a tělo představíme řadu deskových harmonizérů, které jsou použitelné jako výkonné psychoterapeutické i léčebné nástroje. Podle vyjádření uživatelů naše zařízení přivádí energii z osmé dimenze, přináší spojení do centra Země i srdce Galaxie. Aktuálně rozlišujeme osm typů deskových harmonizérů, které pracují samostatně, pokud je ale použijeme v sestavě vznikne  výkonné léčebné a terapeutické zařízení, které se dá přirovnat k orgonové komoře W. Reicha. Naše zařízení, ale můžete vlastní vůlí ovládat a energii myšlenkou směřovat, kam potřebujete. Všechny harmonizéry si  můžete na vlastní kůži vyzkoušet.         

Tělo – „Covid je uměle vytvořený nástroj k přeformátování svobodné společnosti na otrocké uspořádání neofeudálního typu. Vir a jeho následníci však představují reálnou hrozbu, která si žádá soubor opatření. Hrotové bílkoviny vytvářené v těle mRNA
vakcínou jsou původcem dlouhého seznamu zdravotních poruch.“ Z odpovědi na otázky ČT 24 od hnutí Prameny. Momentálně testujeme osobní stimulátor působící proti Spike-proteinům a grafenu z očkovaných – funkční prototyp si můžete vyzkoušet.    Prof. Bartušek se také věnuje mentální diagnostice.         

Rostliny – stilulátory pro zvýšení růstu rostlin teprve plánujeme. Výnosy částečne zvyšuje i zálivka vodou s uspořádanou strukturou. 

Plynná a kapalná paliva – Kdo pochopí, že můžeme změnit vnitřní strukturu vody, snadněji přijme, že můžeme změnit  strukturu kapalných a plynných paliv. Zde dochází k narušení uhlíko-uhlíkových vazeb, na které se na více místech současně naváže vzdušný kyslík, takže na jednu palivovou nádrž ujedete o 100–150 km víc. Technologie pro změnu vnitřní struktury paliv harmonizuje a polarizuje výhřevné složky tak, že se na každou jejich molekulu naváže molekula kyslíku, kterého se spotřebuje víc, ale výsledkem je mnohem reaktivnější palivová směs. To se projeví lepším spálením s vyšší účinností a snížením spotřeby o 10 – 18%.

Prostředí – Prostorový harmonizátor pro eliminaci škodlivého vlivu elektrosmogu a geopatogenních zón MARCONI je pasivní anténní systém ukrytý ve dřevěné pyramidě, který podle měření psychotroniků snižuje interakce elektromagnetických polí s frekvencemi nižšími než 60 GHz s buňkami lidského těla. Podporuje napojení na zdrojové kosmicko-pozemské energie. Detekované zátěže elektrosmogu a GPZ v chráněném prostoru nezmizí, ale náš energo-informační systém postupně přeladí buňky lidského těla, zejména podvěsku mozkového  tak, aby nedocházelo k jejich rezonanci s frekvencemi patogenních polí.

Ve spolku ENERGIS 24 se zaměřujeme na konstrukci, vývoj, výrobu a prodej našich bio-energetických energo-informačních systémů. Z mnoha důvodů nic nebo skoro nic z této oblasti ještě není na webu. Na www.energis24.cz je zatím jen starší činnost a odkaz na novější  web www.technologis24.cz, kde najdete i e-shop a některé z prezentovaných technologií. Web vznikal před začátkem vývoje našich bio-energetických energo-informačních systémů. 

Pozor kapacita sálu je omezená, proto je rezervace míst nutná - www.pozemskenebe.cz. Po skončení představení našich světelných technologií se budeme věnovat Hledání energie v pyramidách – články publikované v několika magazínech najdete zde: https://technologis24.cz/2018/04/pyramida-jako-energeticke-zarizeni-pdf.