Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vytápění a ohřev vody - energie

Katalog nápadů pro domy

Hledáte podnětnou inovaci nebo nový nápad do výroby nebo do obchodu?

KOMA domky

ID: #CZ00132
Vloženo: 25.10.2020
Hodnocení:

Technický název: Modulární domky

Autor: KOMA

POPIS:

V poslední době stále roste popularita modulárních domků. Jsou rychlé na výrobu a během pár…

V poslední době stále roste popularita modulárních domků. Jsou rychlé na výrobu a během pár týdnů může zákazník bydlet ve svém. Jsou ovšem tací, co nechtějí jít s davem a přejí si jedinečné a originální místo, kde relaxovat. Právě na tyto zákazníky cílí společnost Koma se svou novou řadou Fashion Line. Čím je jiná? Však to je jasné už na první pohled.
Celý projekt Fashion Line není jen o odlišné fasádě. Při jeho návrzích tu rozebrali a nově navrhli veškeré díly. Od konstrukce až po stránku designu. Výsledkem jsou tři typy domků. Z jednoho modulu o rozměrech 22 metrů čtverečních až po sestavu ze tří částí o ploše 54 metrů. "My jsme se snažili přijít s výrobkem, který bude odlišný, kvalitní a cenově dostupný,“ popisuje designérka Adéla Bačová.
Základní konstrukce je z velmi odolných pozinkovaných profilů, které odolají korozi. Zvuková izolace zase nabízí kýžený klid. Řada Fashion Line slibuje i úsporu nákladů na energie a díky tomu, že se jedná o stavebnici, je i možné si v případě stěhování vzít s sebou celý dům.
Modul si případný zákazník může upravit podle svých představ. Na výběr je celá řada vnitřních povrchů, podlahy nebo fasáda. Tento typ bydlení je podle výrobce ideální pro rekreační bydlení a pro ty, kteří si hodně potrpí na design a originalitu.

Čtěte více >

Klíčová slova:
malé domy, moduly, bydlení

Číslo patentu nebo užitného vzoru:
neuvedeno

Stupeň rozpracování:
4. V prototypu

Rozsah vlivu:
2. Vylepšení pro určitý výrobek

Míra úspornosti:
3. Malý vliv na úspory

Určeno pro:
0. Výzva ke spolupráci

Předpokládaná cena výrobku v řádech (Kč):
5. Více než desetitisíce Kč nebo tisíce E

Nabízený podíl na vývoji - výrobě:
0. Dle pozdější dohody

Významnost nápadu:
2.33

Diskuze k nápadu:

Jana 03.10.2023 - 11:18

Dobry den ????chcem sa informivat. kolko stoji ? eur Koma mobilny domcek vopred vam dakujem *****

Přidat komentář nebo otázku