Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejlepší nápady roku 2017

Vloženo: 09.01.2018
Nejlepší nápady roku 2017 jsou již známé. Porota posoudila všechny nominované návrhy a spočítala bodová hodnocení. To se skládá jednak z hodnocení návštěvníků stránek, jednak z vlastní charakteristiky významnosti nápadu.

Víme co je nejlepší, gratulujeme!

První místo s největším počtem bodů získal nápad „AEROVLAKY“ Franty Böhma, který řeší rychlou a bezpečnou hromadnou přepravu osob i nákladů a předbíhá vývoj techniky v oboru o mnoho let. Pohyb vlaků je inteligentně řízený a je pamatováno i na obnovitelné zdroje energie.

Druhou pozici obsadilo řešení dálničních tras, které může být i ekologické, ekonomické a zajímavé, s názvem „EKODÁLNICE“. Důraz je kladen na sběr dešťové vody a výsadby zeleně. Je zařazen do kategorie doprava.

Na třetí místo se probojoval projekt „ENERGOSVOD“, který je využitelný téměř na každém domě, stávajícím i nově navrhovaném. Nabízí velké množství variant s přizpůsobením fasádě. Je to perspektivní příspěvek do Programu Dešťovka i Nová zelená úsporám. Je zařazen mezi ostatní kombinovaná řešení.

Tyto vítězné nápady budou odměněny hodnotnými cenami a bude jim také věnována další mimořádná propagace.

Ilustrační foto: Afragola