Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejlepší nápad roku 2016

Vloženo: 06.12.2016
Je rozhodnuto, gratulujeme!

Nejlepší nápady roku 2016 jsou již známé. Porota posoudila všechny nominované návrhy a spočítala bodová hodnocení. To se skládá jednak z hodnocení návštěvníků stránek, jednak z vlastní charakteristiky významnosti nápadu.

První místo s největším počtem bodů získal nápad „Víceúčelové okno WENT“, které jde s vývojem techniky a s požadavky společnosti na úsporná a chytrá řešení. Okno má řadu doplňkových funkcí, většina z nich je inteligentně řízených (například decentrální rekuperační větrání).

Druhou pozici obsadilo řešení šetrného dopravního prostředku „AUTOKOLO PLUS“, poháněného jednak šlapáním, jednak elektřinou z fotovoltaického panelu. Toto vozítko tedy neprodukuje žádné emise a proti nepřízni počasí je ladně kapotované.

Na třetí místo se probojoval projekt „Betonové zdící prvky NIKOTON“, který nabízí velké množství variant doplňkových dekorativních zdících elementů. Mnohé z nich mají i významnou užitnou funkci.

Vítězné nápady budou odměněny hodnotnými cenami a bude jim také věnována další mimořádná propagace.